ANUNȚ PUBLIC CONTRACT BRATNER

ANUNȚ PUBLIC

Primăria comunei Copăcele vă aduce la cunoștință că este necesară încheierea contractelor de colectare a deșeurilor selective și menajere. În acest sens, vă îndemnăm să veniți la sediul Primăriei, unde veți găsi modele de contracte ce trebuie completate și semnate cu firma Bratner.

Este esențial ca fiecare gospodărie să aibă un contract valabil pentru colectarea deșeurilor pentru a asigura un mediu curat și sănătos pentru toți locuitorii. În cazul în care locuitorii nu vor încheia aceste contracte, Primăria va fi nevoită să ia măsuri în conformitate cu reglementările legale în vigoare.

Pentru detalii suplimentare și asistență în completarea contractelor, vă rugăm să ne contactați sau să ne vizitați la sediul Primăriei.

Vă mulțumim pentru înțelegere și cooperare!